Участь викладачів кафедри компʼютерної інженерії та кібербезпеки у Форумі академічної доброчесності-2022

04 жовтня 2022 року гаранти бакалаврських та магістерських освітніх програм спеціальностей 123 Компʼютерна інженерія та 125 Кібербезпека Олена Головня, Ігор Пулеко, Андрій Єфіменко, Володимир Воротніков разом з викладачами кафедри компʼютерної інженерії та кібербезпеки, що забезпечують провадження освітнього процесу на згаданих освітніх програмах, долучилися до всеукраїнського онлайнового заходу ФОРУМ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ-2022, який проводився спільно Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та Unicheck Україна.

Цього разу аудиторія заходу склала більше ніж 1000 представників різних закладів вищої освіти України. Головною темою заходу було дотримання академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи. Перед слухачами виступили Андрій Бутенко (Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), Іван Назаров (заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), Артем Артюхов (член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), Андрій Сідляренко (комерційний директор Unicheck Україна), Наталія Піпа (секретариня Комітету освіти, науки та інновацій Верховної Ради України), Лоретта О`Донелл (проректорка Університету Назарбаєва, Республіка Казахстан).

Під час доповідей учасники обговорили такі питання:

  • система забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти;
  • зовнішня оцінка системи забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти;
  • законодавчі зміни у сфері підвищення академічної доброчесності;
  • застосування інформаційних технологій у сфері підвищення академічної доброчесності.

Спікери також поділилися власними корисними кейсами для ефективного дотримання академічної доброчесності під час кризових ситуацій. Наприкінці заходу спікери відповіли на питання слухачів форуму.

Дотримання академічної доброчесності всіма учасниками освітнього процесу є надважливим питанням у забезпеченні якості вищої освіти, відповідно участь у форумі покращила обізнаність науково-педагогічних працівників з цього питання та спонукала до реалізації нових інноваційних заходів з підвищення рівня академічної доброчесності як викладачів, так і здобувачів вищої освіти.

P.S. Запис події розміщений за посиланням – ФОРУМ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.